Signal Cert na dniu otwartym / pracodawcy Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej

W dniu 26 kwietnia 2023 roku firma Signal Cert w składzie: kierownik Laboratorium Sebastian Sroka oraz specjalista ds. badań i certyfikacji Mateusz Kamiński udała się na dzień otwarty na Politechnikę Śląską w Katowicach. Stanowisko naszej firmy było bardzo dobrze przyjęte przez studentów i kandydatów na studentów (licealiści / technicy), o czym mogą świadczyć liczne rozmowy i zaciekawienie pracą w Laboratorium i Jednostce Certyfikującej. W trakcie nich zaprezentowano obszar działalności firmy Signal Cert. Liczna grupa studentów była zainteresowana odbyciem praktyk oraz stażów w naszej firmie.

Udział w dniu otwartym miał na celu także reklamę naszej firmy oraz wzbudzenie świadomości wśród młodych osób o bardzo istotnej i ważnej roli Laboratoriów i Jednostek Certyfikujących w obszarze szeroko pojętej kolei.

Za możliwość udziału w targach pracy oraz udostępnienie stanowiska cała firma Signal Cert chciałaby podziękować Politechnice Śląskiej, a w szczególności dziekanowi Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej – Panu dr hab. Inż. Piotrowi Folęga, prof. PŚ.

Poniżej fotorelacja z całego wydarzenia.signal cert katowice 1

signal cert katowice 2

signal cert katowice 3

signal cert katowice 4