Signal Cert uczestnikiem XX Jubileuszowej Konferencji TELEKOMUNIKACJA I INFORMATYKA NA KOLEI

W dniach 15-17 marca w Wiśle odbyła się XX konferencja nt. „Telekomunikacja i informatyka na kolei”. Organizatorem tego wydarzenia była Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Podczas konferencji poruszono ważne kwestie związane z cyberbezpieczeństwem w transporcie kolejowym. Wydarzeniu towarzyszyła w pierwszym dniu uroczysta gala, na której przyznano nagrody stowarzyszeniom tworzącym szeroko pojętą branżę IT na rynku kolejowym. W trakcie 3-dniowej konferencji, w której brało udział ponad 300 uczestników, odbyło się aż 40 wystąpień oraz debat z udziałem ekspertów branży kolejowej, m.in. Pan Dr Rafał Zgorzelski – Członek Zarządu PKP S.A. czy Pan Piotr Combik – Dyrektor Biura Teleinformatyki Urzędu Transportu Kolejowego. Podczas drugiego dnia konferencji zostały zorganizowane zawody pt. „Virtual Racing Champioship”, w których udział wzięło ponad 50 osób z różnych firm uczestniczących w sympozjum. Chcielibyśmy pogratulować wszystkim uczestnikom, a w szczególności pracownikom Signal Cert: Panom Mateuszowi Kamińskiemu oraz Sebastianowi Sroce, którzy zdobyli odpowiednio II i III miejsce.
XX Jubileuszowa Konferencja „Telekomunikacja i Informatyka na Kolei” była doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, a także pogłębienia dotychczasowej współpracy.
Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tu: https://www.izbakolei.pl/relacja-z-xx-konferencji-telekomunikacja-i-informatyka-na-kolei/
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia poniżej.

signal cert wisla 1

signal cert wisla 2

signal cert wisla 3